Bega Lichtmast, grafiet - 70900
Artikelnummer: 23571070 | Fabrikantnummer: 70900 | EAN: 4044017249218
Het productnummer van de fabrikant is 70900. Het EAN nummer is 4044017249218. Het interne artikelnummer is 23571070.
| Klasse |
Lichtmast zonder armatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Uitlegger | Geen |
| Diameter top | 76 mm |
| Lichtpunthoogte | 4 m |
| Totale lengte | 4 m |
| Met grondplaat | Ja |
| Diameter basis | 340 mm |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Bega Bega 71147 aansluitkast 2/5x10
Artikelnummer: 23571102
Fabrikantnummer: 71147
Bega Aansluitkast verlichtingstoebehoren B 1-neoz.16a
Artikelnummer: 23570979
Fabrikantnummer: 70629