Bega Montageadapter, zilver - 71216A
Artikelnummer: 23608514 | Fabrikantnummer: 71216A | EAN: 4044017674973
Het productnummer van de fabrikant is 71216A. Het EAN nummer is 4044017674973. Het interne artikelnummer is 23608514.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 120 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Kleur | Zilver |
| Hoogte | 120 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Montageadapter, grafiet
Artikelnummer: 23608500
Fabrikantnummer: 71216