Bega Opbouwplafondcup 0-40° fluweelwit - 13331
Artikelnummer: 23604045 | Fabrikantnummer: 13331 | EAN: 4044017789011
Het productnummer van de fabrikant is 13331. Het EAN nummer is 4044017789011. Het interne artikelnummer is 23604045.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 177 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 63 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 65 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608111
Fabrikantnummer: 51210.4K3
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608114
Fabrikantnummer: 51208.4K3