Bega Opbouwplafondcup fluweelwit - 13327
Artikelnummer: 23604040 | Fabrikantnummer: 13327 | EAN: 4044017788977
Het productnummer van de fabrikant is 13327. Het EAN nummer is 4044017788977. Het interne artikelnummer is 23604040.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 70 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 145 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608111
Fabrikantnummer: 51210.4K3
Bega Systeem Pendelarmatuur, voor binnentoepassing, 3000 K
Artikelnummer: 23608114
Fabrikantnummer: 51208.4K3