Bega Pendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtschwarz · 3000 K - 51265.5K3
Artikelnummer: 23608225 | Fabrikantnummer: 51265.5K3 | EAN: 4044017779012
Omschrijving
Pendelleuchte, für den Innenbereich, samtschwarz · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 51265.5K3. Het EAN nummer is 4044017779012. Het interne artikelnummer is 23608225.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Pendelarmatuur 51265.5K3 voor binnen. Afgeschermd licht. Tweezijdige lichtuittreding. LED, 49 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 1382 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met vervangbare BEGA LED-module met overtem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Slagvastheid | IK08 |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 60 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lengte | 23 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 49 W |
| Breedte | 770 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Diameter | 770 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 42.4 - 42.4 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 165000 h |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1382 - 1382 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bega Pendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtschwarz · 3000 K
Artikelnummer: 23608225
Fabrikantnummer: 51265.5K3