Bega Led pendelarmatuur 4000K 39W 190x190mm dali antraciet ip65 - 24507K4
Artikelnummer: 23570210 | Fabrikantnummer: 24507K4 | EAN: 4044017277372
Omschrijving
Pendelarmatuur, voor binnen- en buiten, Grafiet · 4000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24507K4. Het EAN nummer is 4044017277372. Het interne artikelnummer is 23570210.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Pendelarmatuur diepstraler 24507K4 met snoerpendel en aansluitdoos Ø 110 mm. Afgeschermd licht. Symmetrisch breedstrooiende lichtsterkteverdeling. LED, 39 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 4416 lm, kleurtemperatuur 4000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 80. Met vervangbare BEGA LED-module met overtemperatuurbeveiliging en een levensverwachting van ten minste 50.000 bedrijfsuren. 20 jaar nalevergarantie voor de LED-module en slijtdelen. Classificatie IP 65. Met BEGA Ultimate Driver® LED-netdeel, DALI-regelbaar, 220-240 V, 0/50-60 Hz. Armatuur van gegoten aluminium, aluminium en edelstaal Coatingtechnologie BEGA Unidure® , kleur Grafiet. Veiligheidsglas met optische structuur. Reflector van geanodiseerd aluminium. Twee kabelinvoeren voor doorvoerbedrading van de netaansluitkabel tot Ø 10,5 mm, max. 5 x 1,5 qmm. Armatuurdiameter 190 mm, hoogte 440 mm, totale lengte 2630 mm.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Materiaal afdekking | Glas gestructureerd |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK06 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Hoogte/diepte | 440 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 190 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 39 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 35.3 - 35.3 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 4416 - 4416 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bega Led pendelarmatuur 4000K 39W 190x190mm dali antraciet ip65
Artikelnummer: 23570210
Fabrikantnummer: 24507K4