Bega Pendelarmatuur · diepstraler, voor binnentoepassing, wit · 3000 K - 50234.1K3
Artikelnummer: 23606684 | Fabrikantnummer: 50234.1K3 | EAN: 4044018161144
Omschrijving
Pendelarmatuur · diepstraler, voor binnentoepassing, Wit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 50234.1K3. Het EAN nummer is 4044018161144. Het interne artikelnummer is 23606684.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Pendelarmatuur 50234.1K3 voor binnen. Vrijstralend en diepstralend licht. Opaalglas met LED, 16 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 1230 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met LED-netdeel, DALI-regelbaar, 220-240
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Breedte | 185 mm |
| Hoogte/diepte | 480 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Lengte | 185 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 185 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 36 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 30.6 - 30.6 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 195000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3076 - 3076 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Huidige product
Bega Pendelarmatuur · diepstraler, voor binnentoepassing, wit · 3000 K
Artikelnummer: 23606684
Fabrikantnummer: 50234.1K3