Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten wit 3000K - 24089WK3
Artikelnummer: 23604348 | Fabrikantnummer: 24089WK3 | EAN: 4044017287074
Omschrijving
Plafondopbouw-diepstraler, voor binnen- en buiten, Wit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24089WK3. Het EAN nummer is 4044017287074. Het interne artikelnummer is 23604348.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Plafonarmatuur, Wallwasher 24089WK3. Asymmetrisch strooiende lichtsterkteverdeling voor zachte verlichting zonder harde omtrekkegels op het verlichte oppervlak. LED, 21,6 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 2841 lm, kleurtemperatuur 3000 K
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 75 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Breedte | 170 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Max. systeemvermogen | 22.1 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 35 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 19.4 - 19.4 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Inbouwdiameter | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Vermogensfactor | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2841 - 2841 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten wit 3000K
Artikelnummer: 23604348
Fabrikantnummer: 24089WK3