Bega Rooster, zwart - 71103
Artikelnummer: 23608574 | Fabrikantnummer: 71103 | EAN: 4044017265713
Het productnummer van de fabrikant is 71103. Het EAN nummer is 4044017265713. Het interne artikelnummer is 23608574.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 251 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 21 mm |
| Hoogte/diepte | 143 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571658
Fabrikantnummer: 84503K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571687
Fabrikantnummer: 84503K3
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571733
Fabrikantnummer: 84532
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609726
Fabrikantnummer: 84503K22