Bega Rooster, zwart - 71105
Artikelnummer: 23608420 | Fabrikantnummer: 71105 | EAN: 4044017266093
Het productnummer van de fabrikant is 71105. Het EAN nummer is 4044017266093. Het interne artikelnummer is 23608420.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 125 mm |
| Hoogte/diepte | 132 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 30 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571703
Fabrikantnummer: 84521K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571704
Fabrikantnummer: 84521K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571732
Fabrikantnummer: 84541K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571743
Fabrikantnummer: 84541K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609607
Fabrikantnummer: 84541K22
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23609654
Fabrikantnummer: 84525
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23609682
Fabrikantnummer: 84551
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609722
Fabrikantnummer: 84521K22
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 4000 K
Artikelnummer: 23610037
Fabrikantnummer: 84740K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 4000 K
Artikelnummer: 23609889
Fabrikantnummer: 84665K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 3000 K
Artikelnummer: 23609907
Fabrikantnummer: 84665K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 3000 K
Artikelnummer: 23610093
Fabrikantnummer: 84740K3