Bega Rooster, zwart - 71107
Artikelnummer: 23608430 | Fabrikantnummer: 71107 | EAN: 4044017266239
Het productnummer van de fabrikant is 71107. Het EAN nummer is 4044017266239. Het interne artikelnummer is 23608430.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Hoogte/diepte | 108 mm |
| Breedte | 204 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 21 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571653
Fabrikantnummer: 84500K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571655
Fabrikantnummer: 84500K4
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571689
Fabrikantnummer: 84513
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609645
Fabrikantnummer: 84500K22