Bega Rooster, zwart - 71109
Artikelnummer: 23608442 | Fabrikantnummer: 71109 | EAN: 4044017266796
Het productnummer van de fabrikant is 71109. Het EAN nummer is 4044017266796. Het interne artikelnummer is 23608442.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte/diepte | 91 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Transparant | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571694
Fabrikantnummer: 84517K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571708
Fabrikantnummer: 84517K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000
Artikelnummer: 23571723
Fabrikantnummer: 84537K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000
Artikelnummer: 23571724
Fabrikantnummer: 84537K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609594
Fabrikantnummer: 84517K22
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23609600
Fabrikantnummer: 84524
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, grafiet · 2200
Artikelnummer: 23609690
Fabrikantnummer: 84537K22
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23609819
Fabrikantnummer: 84550
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 3000 K
Artikelnummer: 23609975
Fabrikantnummer: 84664K3
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 4000 K
Artikelnummer: 23610042
Fabrikantnummer: 84739K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 4000 K
Artikelnummer: 23609896
Fabrikantnummer: 84664K4
Bega High-Performance-schijnwerper, voor binnen- en buiten, 3000 K
Artikelnummer: 23610103
Fabrikantnummer: 84739K3