Bega Staalkabelset high-bay - 13582
Artikelnummer: 23604084 | Fabrikantnummer: 13582 | EAN: 4044017320757
Het productnummer van de fabrikant is 13582. Het EAN nummer is 4044017320757. Het interne artikelnummer is 23604084.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 60 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 5000 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten grafiet 3000K
Artikelnummer: 23604365
Fabrikantnummer: 24141K3
Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten grafiet 4000K
Artikelnummer: 23604368
Fabrikantnummer: 24142K4
Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten grafiet 4000K
Artikelnummer: 23604385
Fabrikantnummer: 24141K4
Bega Plafondopbouw-diepstraler voor binnen- en buiten grafiet 3000K
Artikelnummer: 23604396
Fabrikantnummer: 24142K3