Bega Staand Armatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K - 50830.4K3
Artikelnummer: 23607412 | Fabrikantnummer: 50830.4K3 | EAN: 4044017318891
Omschrijving
Staand armatuur, voor binnentoepassing, Fluweelwit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 50830.4K3. Het EAN nummer is 4044017318891. Het interne artikelnummer is 23607412.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA STUDIO LINE Staand armatuur 50830.4K3 voor binnen. Tweezijdige, afgeschermde lichtuittreding. LED, 39 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 2270 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met vervangbare BEGA LED-module met
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Staande lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Met schakelaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 310 mm |
| Richtbaar | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lengte | 130 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Met reflector | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Met dimmer | Nee |
| Lampkoppen beweegbaar | Nee |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Max. systeemvermogen | 39 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 35 - 35 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Hoogte/diepte | 1500 mm |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2270 - 2270 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Staand Armatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K
Artikelnummer: 23607412
Fabrikantnummer: 50830.4K3