Bega Staand Armatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K - 50831.4K3
Artikelnummer: 23607452 | Fabrikantnummer: 50831.4K3 | EAN: 4044017318921
Omschrijving
Staand armatuur, voor binnentoepassing, Fluweelwit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 50831.4K3. Het EAN nummer is 4044017318921. Het interne artikelnummer is 23607452.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA STUDIO LINE Staand armatuur 50831.4K3 voor binnen. Tweezijdige, afgeschermde lichtuittreding. LED, 49 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 2953 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met vervangbare BEGA LED-module met
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Staande lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Met schakelaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lengte | 400 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Richtbaar | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Breedte | 400 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Met reflector | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Met dimmer | Nee |
| Lampkoppen beweegbaar | Nee |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Max. systeemvermogen | 49 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Hoogte/diepte | 1700 mm |
| Geschikt voor lampvermogen | 43.6 - 43.6 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2953 - 2953 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Staand Armatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K
Artikelnummer: 23607452
Fabrikantnummer: 50831.4K3