Bega Staand Vloerlamp, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K - 51177.6K3
Artikelnummer: 23608196 | Fabrikantnummer: 51177.6K3 | EAN: 4044017747851
Omschrijving
Staand vloerlamp, voor binnentoepassing, Fluweelwit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 51177.6K3. Het EAN nummer is 4044017747851. Het interne artikelnummer is 23608196.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA STUDIO LINE Staand armatuur 51177.6K3 voor binnen. Tweezijdige, afgeschermde lichtuittreding. LED, 19,5 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 1297 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met vervangbare BEGA LED-module m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Staande lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Met schakelaar | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Breedte | 215 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Lengte | 215 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Richtbaar | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Kleur afdekking | Wit |
| Met reflector | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Met dimmer | Nee |
| Lampkoppen beweegbaar | Nee |
| Met aparte leeslamp | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 19.5 W |
| Hoogte/diepte | 1400 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 17.1 - 17.1 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1297 - 1297 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Staand Vloerlamp, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K
Artikelnummer: 23608196
Fabrikantnummer: 51177.6K3