Bega Strooischijf - 70271
Artikelnummer: 23570955 | Fabrikantnummer: 70271 | EAN: 4044017255592
Omschrijving
Strooischijf
Het productnummer van de fabrikant is 70271. Het EAN nummer is 4044017255592. Het interne artikelnummer is 23570955.
Aanvullende informatie
BEGA Wisselglas 70271. Strooiende rotatiesymmetrische lichtsterkteverdeling.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lengte | 84 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte/diepte | 4 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product