Bega Strooischijf - 70274
Artikelnummer: 23570956 | Fabrikantnummer: 70274 | EAN: 4044017255622
Omschrijving
Strooischijf
Het productnummer van de fabrikant is 70274. Het EAN nummer is 4044017255622. Het interne artikelnummer is 23570956.
Aanvullende informatie
BEGA Strooischijf 70274 passend voor BEGA schijnwerper 77629, 77920. Bandvormige lichtsterkteverdeling.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 116 mm |
| Transparant | Nee |
| Lengte | 116 mm |
| Hoogte/diepte | 5 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product