Bega Systempendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtschwarz · 3000 K - 51187.4K3
Artikelnummer: 23608102 | Fabrikantnummer: 51187.4K3 | EAN: 4044017749084
Het productnummer van de fabrikant is 51187.4K3. Het EAN nummer is 4044017749084. Het interne artikelnummer is 23608102.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Breedte | 215 mm |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lengte | 215 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 160 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 215 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 27.5 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 23.4 - 23.4 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Nom. stroom | 0.7 - 0.7 mA |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Nom. spanning | - V |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1970 - 1970 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Bega Stroomrailadapter fluweelzwart
Artikelnummer: 23603961
Fabrikantnummer: 13215
Bega Opbouwplafondcup fluweelzwart
Artikelnummer: 23603968
Fabrikantnummer: 13240
Bega Opbouwplafondcup 0-40° fluweelzwart
Artikelnummer: 23603980
Fabrikantnummer: 13246
Bega Opbouwplafondcup smart fluweelzwart
Artikelnummer: 23604000
Fabrikantnummer: 13267
Bega Inbouwplafondcup smart fluweelzwart
Artikelnummer: 23604001
Fabrikantnummer: 13273
Bega Inbouwplafondcup fluweelzwart
Artikelnummer: 23604008
Fabrikantnummer: 13252
Artikelnummer: 23608102
Fabrikantnummer: 51187.4K3