Bega Systempendelleuchte, FÜR den innenbereich, samtweiß · 3000 K - 51173.1K3
Artikelnummer: 23608026 | Fabrikantnummer: 51173.1K3 | EAN: 4044017747646
Het productnummer van de fabrikant is 51173.1K3. Het EAN nummer is 4044017747646. Het interne artikelnummer is 23608026.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 125 mm |
| Lengte | 135 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Diameter | 135 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 16.8 - 16.8 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 19.5 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Pendellengte | - mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 2301 - 2301 lm |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Bega Opbouwplafondcup fluweelwit
Artikelnummer: 23603984
Fabrikantnummer: 13255
Bega Stroomrailadapter fluweelwit
Artikelnummer: 23603998
Fabrikantnummer: 13224
Bega Opbouwplafondcup 0-40° smart fluweelwit
Artikelnummer: 23604003
Fabrikantnummer: 13269
Bega Inbouwplafondcup smart fluweelwit
Artikelnummer: 23604007
Fabrikantnummer: 13275
Bega Inbouwplafondcup fluweelwit
Artikelnummer: 23604016
Fabrikantnummer: 13261
Bega Opbouwplafondcup smart fluweelwit
Artikelnummer: 23604021
Fabrikantnummer: 13276
Bega Opbouwplafondcup 0-40° fluweelwit
Artikelnummer: 23604027
Fabrikantnummer: 13259
Artikelnummer: 23608026
Fabrikantnummer: 51173.1K3