Bega Tafellamp, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K - 50917.2K3
Artikelnummer: 23607530 | Fabrikantnummer: 50917.2K3 | EAN: 4044017334051
Het productnummer van de fabrikant is 50917.2K3. Het EAN nummer is 4044017334051. Het interne artikelnummer is 23607530.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Tafellamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Soort verlichtingsarmatuur | Woonruimteverlichtingsarmatuur |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtkleur | Wit |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Hoogte/diepte | 200 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Richtbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Buigbaar | Nee |
| Met dimmer | Nee |
| Montagewijze | Standaard (voet) |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Max. systeemvermogen | 13.5 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 11.5 - 11.5 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Vermogensfactor | |
| Diameter | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1072 - 1072 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Houten sokkel naturlijk
Artikelnummer: 23603996
Fabrikantnummer: 13209
Artikelnummer: 23607530
Fabrikantnummer: 50917.2K3