Bega Travers toebehoor verlichting geen staal - 70391
Artikelnummer: 23570966 | Fabrikantnummer: 70391 | EAN: 4044017296243
Het productnummer van de fabrikant is 70391. Het EAN nummer is 4044017296243. Het interne artikelnummer is 23570966.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 76 mm |
| Lengte | 380 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571689
Fabrikantnummer: 84513
Bega High-Performance-schijnw. RGBW, voor binnen- en buiten, grafiet
Artikelnummer: 23571722
Fabrikantnummer: 84531