Bega Adapter tuinverlichting accessoire grondstuk RVS 95x95x400mm - 70894
Artikelnummer: 23571057 | Fabrikantnummer: 70894 | EAN: 4044017029469
Het productnummer van de fabrikant is 70894. Het EAN nummer is 4044017029469. Het interne artikelnummer is 23571057.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Breedte | 95 mm |
| Lengte | 95 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 400 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Bega Bolderarmatuurbuis, grafiet
Artikelnummer: 23572085
Fabrikantnummer: 99614
Artikelnummer: 23571057
Fabrikantnummer: 70894