Bega Verbindungsleitung, unilink® play - 71322
Artikelnummer: 26706589 | Fabrikantnummer: 71322 | EAN: 4044017843515
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Verbindungsleitung, BEGA UniLink® Play
Het productnummer van de fabrikant is 71322. Het EAN nummer is 4044017843515. Het interne artikelnummer is 26706589.
Aanvullende informatie
BEGA Verlengkabel 71322 voor LED-verlichtingssysteem BEGA UniLink® Play. Rubber kabel H05RN-F 3 x 0,75 qmm, kleur zwart. Lengte 5 m. 1 stekker, 3-pol., 1 bus, 3-pol. Classificatie IP 67.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Hoogte/diepte | 20 mm |
| Lengte | 20 mm |
| Breedte | 5000 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Nom. doorsnede | mm² |
| Aantal aders | |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Bega Verbindungsleitung, unilink® play
Bega Unilink elektronisch 48 V DC-netdeel
Bega Unilink elektronisch 48 V DC-netdeel
Bega Unilink elektronisch 48 V DC-netdeel
Artikelnummer: 26100745
Fabrikantnummer: 71321
Bega Unilink play led schijnwerper 3000K antraciet
Bega Unilink play led schijnwerper 3000K antraciet
Bega Unilink play led schijnwerper 3000K antraciet
Artikelnummer: 26100823
Fabrikantnummer: 85001K3
Huidige product