Bega Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000 K - 24339K3
Artikelnummer: 23604696 | Fabrikantnummer: 24339K3 | EAN: 4044017315845
Omschrijving
Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, Grafiet · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24339K3. Het EAN nummer is 4044017315845. Het interne artikelnummer is 23604696.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandarmatuur 24339K3. Eenzijdig afgeschermd licht. De kleurtemperatuur van het armatuur kan naar keuze op 3000 K of 4000 K worden ingesteld. LED, 6,8 W Armatuuraansluitvermogen, Armatuurlichtstroom 552 lm in bedrijf bij kleurtemperatuur 3000 K. Armatu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Met schakelaar | Ja |
| Breedte | 240 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 10 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Max. systeemvermogen | 6.8 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 170000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 5.7 - 5.7 W |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 50 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 552 - 581 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, grafiet · 3000 K
Artikelnummer: 23604696
Fabrikantnummer: 24339K3