Bega Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000 K - 24515K4
Artikelnummer: 23605179 | Fabrikantnummer: 24515K4 | EAN: 4044017671293
Omschrijving
Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, Grafiet · 4000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24515K4. Het EAN nummer is 4044017671293. Het interne artikelnummer is 23605179.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandarmatuur 24515K4. Tweezijdige lichtuittreding. Een lichtuittreding met bundelende lichtsterkteverdeling. Halve bundelbreedte 12° . Een lichtuittreding met breedstralende lichtsterkteverdeling. Halve bundelbreedte 72° . BEGA Constant Optics® : Effi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Slagvastheid | IK05 |
| Met schakelaar | Ja |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Breedte | 115 mm |
| Hoogte/diepte | 195 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 16.8 - 16.8 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Materiaal afdekking | Glas mat/gesatineerd |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 40 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1615 - 1615 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, grafiet · 4000 K
Artikelnummer: 23605179
Fabrikantnummer: 24515K4