Bega Wandarmatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K - 51057.6K3
Artikelnummer: 23607848 | Fabrikantnummer: 51057.6K3 | EAN: 4044017677165
Omschrijving
Wandarmatuur, voor binnentoepassing, Fluweelwit · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 51057.6K3. Het EAN nummer is 4044017677165. Het interne artikelnummer is 23607848.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA STUDIO LINE Wandarmatuur 51057.6K3 voor binnen. Tweezijdige, afgeschermde lichtuittreding. LED, 28 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 567 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 90. Met vervangbare BEGA LED-module met ove
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Hoogte/diepte | 600 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Max. systeemvermogen | 28 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 130000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 24.6 - 24.6 W |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 567 - 567 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Wandarmatuur, voor binnentoepassing, fluweelwit · 3000 K
Artikelnummer: 23607848
Fabrikantnummer: 51057.6K3