Bega Wandeinbauleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit · 3000 K · 40 - 24881
Artikelnummer: 25658254 | Fabrikantnummer: 24881 | EAN: 4044017884150
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wandeinbauleuchte, für den Innen- & Außenbereich, Grafit · 3000 K · 40
Het productnummer van de fabrikant is 24881. Het EAN nummer is 4044017884150. Het interne artikelnummer is 25658254.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Inbouwarmatuur 24881 voor wanden en trappen. Afgeschermd, naar beneden gericht licht. Dark Sky: Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte < 1%. De kleurtemperatuur van het armatuur kan naar keuze op 3000 K of 4000 K worden ingesteld. LED, 9,1 W A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Met schakelaar | Ja |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inbouwhoogte/diepte | 70 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 8 W |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Max. systeemvermogen | 9.1 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Breedte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lengte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Hoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 594 - 602 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Bega Wandeinbauleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit · 3000 K · 40
Bega 426 inbouwhuis orientatie arm
Bega 426 inbouwhuis orientatie arm
Bega 426 inbouwhuis orientatie arm
Artikelnummer: 23569586
Fabrikantnummer: 10426
Huidige product
Bega Wandeinbauleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit · 3000 K · 40
Artikelnummer: 25658254
Fabrikantnummer: 24881