Bega Wandleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit - 24779
Artikelnummer: 25666829 | Fabrikantnummer: 24779 | EAN: 4044017821063
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Wandleuchte, für den Innen- & Außenbereich, Grafit
Het productnummer van de fabrikant is 24779. Het EAN nummer is 4044017821063. Het interne artikelnummer is 25666829.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandarmatuur 24779. Afgeschermd, naar beneden gericht licht. Dark Sky: Geen Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte. BEGA BugSaver® ? Met de DALI Device Type 8 (DT8) kan de kleurtemperatuur van het armatuur van 3000 kelvin worden omgeschakeld n
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Slagvastheid | IK07 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Lengte | 200 mm |
| Hoogte/diepte | 96 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 17 - 17 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Max. systeemvermogen | 19.4 W |
| Materiaal afdekking | Glas mat/gesatineerd |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 45 °C |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bega Wandleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit
Bega Gerätekasten, mit bugsaver® steuergerät
Bega Gerätekasten, mit bugsaver® steuergerät
Bega Gerätekasten, mit bugsaver® steuergerät
Artikelnummer: 23608593
Fabrikantnummer: 71304
Bega Bugsaver® steuergerät
Bega Bugsaver® steuergerät
Bega Bugsaver® steuergerät
Artikelnummer: 23608624
Fabrikantnummer: 71303
Huidige product
Bega Wandleuchte, FÜR den innen- & außenbereich, grafit
Artikelnummer: 25666829
Fabrikantnummer: 24779