Bega Led wandarmatuur buitenarmatuur 3000K 289LM 65x145mm Ø145MM 41-80° steekklem zilver - 24051AK3
Artikelnummer: 23569885 | Fabrikantnummer: 24051AK3 | EAN: 4044017258944
Omschrijving
Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, Zilver · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 24051AK3. Het EAN nummer is 4044017258944. Het interne artikelnummer is 23569885.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandarmatuur 24051AK3. Lichtuittreding 180°. Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte < 1%. BEGA Constant Optics® : Efficiënt optisch systeem dat nagenoeg niet aan slijtage onderhevig is. LED, 6,7 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlichtstroom 289 lm, kleurtemperatuur 3000 K. Kleurweergave-index (CRI) > 80. Met vervangbare BEGA LED-module met een gemiddelde levensduur van > 200.000 bedrijfsuren (L80B50 bij ta = 25 °C). 20 jaar nalevergarantie voor de LED-module en niet slijtvaste-delen. Met BEGA Ultimate Driver® LED-netdeel 220-240 V, 0/50-60 Hz. Classificatie IP 65. Armatuur van gegoten aluminium, aluminium en edelstaal Coatingtechnologie BEGA Unidure® , kleur Zilver. Optisch borosilicaatglas. Reflector van geanodiseerd aluminium. Twee kabelinvoeren voor doorvoerbedrading van de netaansluitkabel tot Ø 7-10,5 mm, max. 3 G 1,5 qmm. Het armatuur kan in elke brandstand worden gemonteerd. Afmetingen Ø 145 x 65 mm.
BEGA Wandarmatuur 24051AK3. Lichtuittreding 180°. Dark Sky: Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte < 1%. BEGA Constant Optics® : Efficiënt optisch systeem dat nagenoeg niet aan slijtage onderhevig is. LED, 6,7 W armatuuraansluitvermogen, armatuurli
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
BEGA Wandarmatuur 24051AK3. Lichtuittreding 180°. Dark Sky: Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte < 1%. BEGA Constant Optics® : Efficiënt optisch systeem dat nagenoeg niet aan slijtage onderhevig is. LED, 6,7 W armatuuraansluitvermogen, armatuurli
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte/diepte | 145 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Met schakelaar | Ja |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Slagvastheid | IK03 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lengte | 65 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Max. systeemvermogen | 6.7 W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 50 °C |
| Geschikt voor lampvermogen | 5.6 - 5.6 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 289 - 289 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Led wandarmatuur buitenarmatuur 3000K 289LM 65x145mm Ø145MM 41-80° steekklem zilver
Artikelnummer: 23569885
Fabrikantnummer: 24051AK3