Bega Wandopbouw zilver armatuur led 3000K 9,4W 627LM 160MM ip65 22292a - 22292AK3
Artikelnummer: 23569691 | Fabrikantnummer: 22292AK3 | EAN: 4044017173063
Omschrijving
Wandarmatuur, voor binnen- en buiten, Zilver · 3000 K
Het productnummer van de fabrikant is 22292AK3. Het EAN nummer is 4044017173063. Het interne artikelnummer is 23569691.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BEGA Wandarmatuur 22292AK3. Vaste lichtsterkteverdeling. Lichtstroomaandeel in de bovenste halve ruimte < 1%. BEGA Constant Optics® : Efficiënt optisch systeem dat nagenoeg niet aan slijtage onderhevig is. LED, 9,5 W armatuuraansluitvermogen, armatuurlicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Lichtverdeling | Asymmetrisch |
| Slagvastheid | IK09 |
| Breedte | 160 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Met schakelaar | Ja |
| Hoogte/diepte | 160 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lengte | 95 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 9.5 W |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Materiaal afdekking | Glas mat/gesatineerd |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 7.8 - 7.8 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 200000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 50 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 750 - 750 lm |
| Buitendiameter | mm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aantal polen | |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Specifieke lichtstroom armatuur | - lm/W |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Inbouwlengte | mm |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Inbouwhoogte/diepte | mm |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bega Wandopbouw zilver armatuur led 3000K 9,4W 627LM 160MM ip65 22292a
Artikelnummer: 23569691
Fabrikantnummer: 22292AK3