Bega Wisselglas - 10013
Artikelnummer: 23569543 | Fabrikantnummer: 10013 | EAN: 4044017167048
Omschrijving
Wisselglas
Het productnummer van de fabrikant is 10013. Het EAN nummer is 4044017167048. Het interne artikelnummer is 23569543.
Aanvullende informatie
BEGA Wisselglas 10013. Bandvormige lichtsterkteverdeling.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bega
Specificaties
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bega
Toon alle producten van Bega |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Lengte | 46 mm |
| Transparant | Nee |
| Hoogte/diepte | 4 mm |
| Breedte | 46 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Lens |
| Diameter | mm |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product