Belden M8/M12 actorkabel 5P M12 5M - 934734002
Artikelnummer: 20441299 | Fabrikantnummer: 934734002 | EAN: 4001088007215
Omschrijving
Hirschmann Multimedi sensor/actorkabel met connector, 5 polen, uitvoering elektrische aansluiting, M12, type insteekcontact, veldzijdig female/bus, positie kabeltoevoer veldzijdig haaks, uitvoering elektrische aansluiting, vrij kabeluiteinde, positie kabeltoevoer boxzijdig recht, kabellengte 5m,
Het productnummer van de fabrikant is 934734002. Het EAN nummer is 4001088007215. Het interne artikelnummer is 20441299.
Aanvullende informatie
TPE kabel met aangegoten haakse 3 polige (3+PE) female M12 connector, schroefverbinding, 5m, 240V/4 A, -25 tot 90 °C, IP 69K. Uit Wash Down serie ontwikkeld voor de voedingsindustrie (Food & Beverage)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Belden
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
M8/M12
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 5 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 90 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product