Belden M8/M12 actorkabel 3P M12 10M - 934733003
Artikelnummer: 20441368 | Fabrikantnummer: 934733003 | EAN: 4001088007444
Omschrijving
Hirschmann Multimedi sensor/actorkabel met connector, 3 polen, uitvoering elektrische aansluiting, M12, type insteekcontact, veldzijdig female/bus, positie kabeltoevoer veldzijdig haaks, uitvoering elektrische aansluiting, vrij kabeluiteinde, positie kabeltoevoer boxzijdig recht, kabellengte 10m,
Het productnummer van de fabrikant is 934733003. Het EAN nummer is 4001088007444. Het interne artikelnummer is 20441368.
Aanvullende informatie
M8/M12
TPE kabel met aangegoten rechte 3 polige (3+PE) female M12 connector, schroefverbinding, 10m, 240V/4 A, -25 tot 90 °C, IP 69K. Uit Wash Down serie ontwikkeld voor de voedingsindustrie (Food & Beverage)
TPE kabel met aangegoten rechte 3 polige (3+PE) female M12 connector, schroefverbinding, 10m, 240V/4 A, -25 tot 90 °C, IP 69K. Uit Wash Down serie ontwikkeld voor de voedingsindustrie (Food & Beverage)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Belden
Specificaties
TPE kabel met aangegoten rechte 3 polige (3+PE) female M12 connector, schroefverbinding, 10m, 240V/4 A, -25 tot 90 °C, IP 69K. Uit Wash Down serie ontwikkeld voor de voedingsindustrie (Food & Beverage)
TPE kabel met aangegoten rechte 3 polige (3+PE) female M12 connector, schroefverbinding, 10m, 240V/4 A, -25 tot 90 °C, IP 69K. Uit Wash Down serie ontwikkeld voor de voedingsindustrie (Food & Beverage)
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
M8/M12
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 90 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product