Belden M8/M12 actorkabel 5P M12 5M - 934733014
Artikelnummer: 20441478 | Fabrikantnummer: 934733014 | EAN: 4001088007338
Het productnummer van de fabrikant is 934733014. Het EAN nummer is 4001088007338. Het interne artikelnummer is 20441478.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
M8/M12
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 5 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 90 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |