Belden GDM 2009 zwart 2p+pe PG9 - 931965100
Artikelnummer: 20717692 | Fabrikantnummer: 931965100 | EAN: 4002044187842
Het productnummer van de fabrikant is 931965100. Het EAN nummer is 4002044187842. Het interne artikelnummer is 20717692.
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
GDM type A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Diepte | 51 mm |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Hoogte | 30.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Breedte | 30.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 1.5 mm² |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Type vergrendeling | Overig |
| Montagewijze | Geschroefd |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |