Belden GDML 2011 GB 1 bridge-type rectifier protect.circuit (varistor) 2+pe - 932329106
Artikelnummer: 21259289 | Fabrikantnummer: 932329106 | EAN: 4002044200350
Het productnummer van de fabrikant is 932329106. Het EAN nummer is 4002044200350. Het interne artikelnummer is 21259289.
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
GDM type A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 2 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 30.5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Hoogte | 53 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Materiaal contact | Messing |
| Met afdichting | Nee |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Breedte | 30.5 mm |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 2 A |
| Montagewijze | Geborgd met pen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 90 °C |
| Type vergrendeling | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 21259289
Fabrikantnummer: 932329106