Belden Cable socket with central screw M 2.5x27 - 933023100
Artikelnummer: 22398657 | Fabrikantnummer: 933023100 | EAN: 4002044206628
Omschrijving
GDSN 307 black
Het productnummer van de fabrikant is 933023100. Het EAN nummer is 4002044206628. Het interne artikelnummer is 22398657.
Aanvullende informatie
Zwarte haakse 3+PE female ventielstekker type C, centrale schroef M2,5x27, 4,5 - 6mm/max. 0,75mm²; PG7, 250 V/6 A, -40 tot 125 °C, IP 65. Normstandaard DIN EN 175 301-803-C
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Belden
Specificaties
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
GDM type B+C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Breedte | 15.8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 38 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Hoogte | 26 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Materiaal contact | Messing |
| Met afdichting | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 6 A |
| Montagewijze | Geborgd met pen |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Type vergrendeling | Overig |
| Materiaal contactcoating | Brons |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Belden Cable socket with central screw M 2.5x27
Artikelnummer: 22398657
Fabrikantnummer: 933023100
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.