Belden ST series actorkabel 3P 1M - 931300055
Artikelnummer: 20441304 | Fabrikantnummer: 931300055 | EAN: 4002044215729
Het productnummer van de fabrikant is 931300055. Het EAN nummer is 4002044215729. Het interne artikelnummer is 20441304.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
ST series
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kabellengte | 1 m |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |