Belden SWITCH SPIDER T1999999TY9 - 942274003
Artikelnummer: 23265317 | Fabrikantnummer: 942274003 | EAN: 8719632684534
Het productnummer van de fabrikant is 942274003. Het EAN nummer is 8719632684534. Het interne artikelnummer is 23265317.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
SPIDER-SL-44
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 62 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 144 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Layer 3 | Nee |
| Layer 2 | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal PoE-poorten | 8 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 8 |
| Power over Ethernet | 802.3 at (PoE+) |
| Montagewijze | DIN-rail (Omega-rail) |
| Max. PoE-vermogen | 120 W |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |