Belden Cable plug with strain relief - 934442106
Artikelnummer: 20776393 | Fabrikantnummer: 934442106 | EAN: 4002044216139
Het productnummer van de fabrikant is 934442106. Het EAN nummer is 4002044216139. Het interne artikelnummer is 20776393.
| Klasse |
Rechthoekige connector, set (industrieconnector)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Belden
Toon alle producten van Belden |
| Serie |
ST series
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | HB |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Contactuitvoering | Pen |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Materiaal contact | Messing |
| Montagewijze | Oppervlaktemontage |
| Met afdichting | Nee |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP54 |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Toegekende stootspanning | 2.5 kV |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Omgevingstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Breedte | 35.2 mm |
| Hoogte | 19.7 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Diepte | 79.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |