Benning MM 2 digitale multimeter - 044028
Artikelnummer: 21541850 | Fabrikantnummer: 044028 | EAN: 4014651000520
Omschrijving
Benning multimeter
Het productnummer van de fabrikant is 044028. Het EAN nummer is 4014651000520. Het interne artikelnummer is 21541850.
Aanvullende informatie
BENNING MM 2 Digitale Multimeter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Benning
Specificaties
| Klasse |
Multimeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Benning
Toon alle producten van Benning |
| Serie |
Elektrische test- en meetinstrument
Toon alle producten in deze serie |
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Meetbereikkeuze | Handmatig |
| Meetcircuitcategorie | CAT III |
| Doorgangstest | Ja |
| Weerstandstest/diodetest | Ja |
| Max. spanningsbereik DC | 1000 V |
| Kleinste resolutie weerstand | 0,1 Ohm |
| Kleinste resolutie wisselspanning | 0,1 mV |
| Kleinste resolutie gelijkspanning | 0,1 mV |
| Max. spanningsbereik AC | 750 V |
| Max. weerstandsmeetbereik | 20 MOhm |
| Kleinste resolutie wisselstroom | 0,1 µA |
| Kleinste resolutie gelijkstroom | 0,1 µA |
| Max. stroommeetbereik AC | 20 A |
| Max. stroommeetbereik DC | 20 A |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 600 V |
| Stroomvoorziening | Batterij |
| Meetprincipe | Middeling |
| Relatieve meetnauwkeurigheid | 0.5 % |
| Categorieën |
Meetinstrumenten
Gereedschap |
Benning
» Meer informatie over Benning
Huidige product