Bizline Gebodssticker 'veiligheidsbril' 200 MM - BIZ 730712
Artikelnummer: 26694807 | Fabrikantnummer: BIZ 730712
Specificaties
| Klasse |
Veiligheidspictogram
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bizline
Toon alle producten van Bizline |
| Breedte | 200 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Met waarschuwingstekst | Nee |
| Bestand tegen water | Ja |
| Montagewijze | Wand |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend |
| Inklapbaar | Nee |
| Dikte | 1 mm |
| Met waarschuwingssymbool | Ja |
| Nalichtend | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Taal van de opdruk | Frans |
| UNSPSC Code | 26121600 |
| Model | Folie |
| Materiaalkwaliteit | Vinyl |
| Categorieën |
Brandbeveiliging
Coax en data |
Bizline
» Meer informatie over Bizline
Huidige product