Bizline SDS plus klopboor 4 snijkanten xtreme Ø 12x160mm - 03700420317081
Artikelnummer: 11596645 | Fabrikantnummer: 03700420317081 | EAN: 3700420317081
Het productnummer van de fabrikant is 03700420317081. Het EAN nummer is 3700420317081. Het interne artikelnummer is 11596645.
| Klasse |
Boor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bizline
Toon alle producten van Bizline |
| Totale lengte | 160 mm |
| Geschikt voor RVS | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Nee |
| Geschikt voor staal | Nee |
| Geschikt voor gietijzer | Nee |
| Opnamesysteem | SDS-plus |
| Geschikt voor beton | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor non-ferro metalen | Nee |
| Geschikt voor steen | Ja |
| Met centreerboor | Nee |
| Geschikt voor glas | Nee |
| Snijlengte | 100 mm |
| Diameter boor | 12 mm |
| Insteekas met plat uiteinde | Ja |
| Dubbelzijdige boor | Ja |
| CBS-nummer | 203001 |
| Categorieën |
Boor en beitel
Gereedschap |
Bizline
» Meer informatie over BizlineArtikelnummer: 11596645
Fabrikantnummer: 03700420317081