Bizline Popnagel aluminium 3.2 X 8MM - BIZ 790360
Artikelnummer: 26694839 | Fabrikantnummer: BIZ 790360
Specificaties
| Klasse |
Blindklinknagel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bizline
Toon alle producten van Bizline |
| Diameter | 3.2 mm |
| Kopvorm | Platbol |
| Lengte | 0.8 mm |
| Materiaal trekpen/stift | Staal |
| Gas/waterdicht | Nee |
| Materiaal huls | Aluminium |
| Treksterkte | 980 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UNSPSC Code | 26121600 |
| Afschuifsterkte | 760 N |
| Klembereik | 35 - 55 mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Bizline
» Meer informatie over Bizline
Huidige product