Bizline Popnagel aluminium 4.8 X 10MM - BIZ 790368
Artikelnummer: 26694843 | Fabrikantnummer: BIZ 790368
Specificaties
| Klasse |
Blindklinknagel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bizline
Toon alle producten van Bizline |
| Lengte | 10 mm |
| Kopvorm | Platbol |
| Materiaal trekpen/stift | Staal |
| Gas/waterdicht | Nee |
| Materiaal huls | Aluminium |
| Diameter | 4.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UNSPSC Code | 26121600 |
| Klembereik | 45 - 6 mm |
| Treksterkte | 2230 N |
| Afschuifsterkte | 1580 N |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Bizline
» Meer informatie over Bizline
Huidige product