Bizline Vuilniszak zwart 110 meter voor vuilniszakhouder 790695 - BIZ 790709
Artikelnummer: 26694874 | Fabrikantnummer: BIZ 790709
Specificaties
| Klasse |
Afvalzak
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bizline
Toon alle producten van Bizline |
| Breedte | 900 mm |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | LDPE |
| Met trekband/tyrap | Nee |
| Lengte | 110000 mm |
| UNSPSC Code | 47121701 |
| Materiaaldikte | 0.03 mm |
| Categorieën |
Schoonmaak onderhoudsapp en middelen
Bevestigingsmateriaal |
Bizline
» Meer informatie over Bizline
Huidige product
Bizline Vuilniszak zwart 110 meter voor vuilniszakhouder 790695
Artikelnummer: 26694874
Fabrikantnummer: BIZ 790709