Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting iso plafond acrylglas plaat - 40071354547
Artikelnummer: 10916482 | Fabrikantnummer: 40071354547 | EAN: 4012539336181
Omschrijving
Eaton GuideLED ISO pictogram noodverlichting, perspex, betekenis pictogram vluchtweg, dubbelzijdig, geschikt voor armatuur guideLed Plafondmontage, pictogramuitv. (symbool) zijde 1 vluchtweg (rechtdoor) 1.3, pictogramuitv. (symbool) zijde 2 vluchtweg (rechtdoor) 1.3,
Het productnummer van de fabrikant is 40071354547. Het EAN nummer is 4012539336181. Het interne artikelnummer is 10916482.
Aanvullende informatie
Eaton GuideLed Pictogramplaat GuideLed 30m ISO E+E Pictogramplaat GuideLed, plafond, 30m, ISO E+E, pijl omhoog+omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 12 mm |
| Lengte | 326 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting iso plafond acrylglas plaat
Artikelnummer: 10916482
Fabrikantnummer: 40071354547