Eaton Blessing cgline led noodverlichtingsarmatuur at plafond vluchtwegverlichting inbouw wit ip44 - MP2E3HCGL
Artikelnummer: 20334420 | Fabrikantnummer: MP2E3HCGL | EAN: 5018987195973
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Eaton GuideLED Micropoint noodverlichtingsarmatuur, (lxb) 198x182mm, inbouw (stucwerk), voedingssysteem decentraal (individuele b, nom. spanning 230 - 240V, beschermingsgraad (IP) IP44, behuizing wit, nom. omgevingstemperatuur volgens I 5 - 35°C, lamptype LED niet uitwisselbaar,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is MP2E3HCGL. Het EAN nummer is 5018987195973. Het interne artikelnummer is 20334420.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Micropoint
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Slagvastheid | IK03 |
| Breedte | 182 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Inbouwdiameter | 64 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Inbouw |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Accu-eigenschap | NiCd |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 230 - 240 V |
| Nom. bedrijfsduur | 3 - 3 h |
| Functie | Vluchtwegverlichting/-indicatie |
| Max. systeemvermogen | 5 W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 5 - 35 °C |
| Vermogensfactor | 0.72 |
| Kleurtemperatuur | 6200 - 6200 K |
| Lichtstroom in standby modus | 148 lm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Herkenningsafstand | m |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Eaton Blessing cgline led noodverlichtingsarmatuur at plafond vluchtwegverlichting inbouw wit ip44
Eaton Blessing noodverlichting inbouw decentraal 1u at/cgline+ ip65
Eaton Blessing noodverlichting inbouw decentraal 1u at/cgline+ ip65
Eaton Blessing noodverlichting inbouw decentraal 1u at/cgline+ ip65
Artikelnummer: 23396358
Fabrikantnummer: RT2RSEO200CGL1HIP
Huidige product
Eaton Blessing cgline led noodverlichtingsarmatuur at plafond vluchtwegverlichting inbouw wit ip44
Artikelnummer: 20334420
Fabrikantnummer: MP2E3HCGL