Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso plafond acrylglas plaat - 40071354507
Artikelnummer: 20423511 | Fabrikantnummer: 40071354507 | EAN: 4012539328773
Omschrijving
Eaton Inbouw BLX pictogram noodverlichting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354507. Het EAN nummer is 4012539328773. Het interne artikelnummer is 20423511.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 225 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso plafond acrylglas plaat
Artikelnummer: 20423511
Fabrikantnummer: 40071354507